مرکز فروش کنسانتره آهن

مرکز فروش کنسانتره آهن، به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از طریق همین سایت صورت می گیرد. از آنجایی که این محصولات دارای کیفیت بالایی هستند، صادرات آن به کشورهای همسایه سبب ارزآوری زیادی برای کشور خواهد شد. با کیفیت ترین آهن در تولیدی کشور ایران که فعالیت دارند ساخته شده است و به بازار عرضه شده است

مرکز فروش کنسانتره آهن

هر آنچه باید راجب کنسانتره آهن بدانید

هر آنچه باید راجب کنسانتره آهن بدانید کنسانتره آهن، یکی از محصولات ثانویه تولید شده توسط سنگ آهن است و هدف از تولید این محصول، این است که سنگ آهن های باطله، بی کیفیت و بلا استفاده به چرخه تولید وارد شوند. استفاده از کنسانتره آهن در صنایع ذوب، از اهمیت و توجه زیادی بهره می برد و موجب کاهش هزینه ها می گردد. کنسانتره آهن ، به طور مستقیم، از سنگ آهن حاصل می شود. به دلیل پر هزینه بودن روند ساخت کنسانتره آهن و نیاز به آب و انرژی فراوان، تعداد کارخانجات بسیاری کمی در زمینه تولید آن فعالیت می کنند.

در حال حاضر، کنسانتره آهن اسفنجی، به وسیله ماشین آلات و دستگاه های مخصوص و با پیشرفته ترین تکنولوژی ها، از سنگ آهن به دست می آید. این کنسانتره، در صنعت فولاد و برای تولید فولاد فرآوری شده، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. میزان و آهن موجود در کنسانتره آهن ، در حد زیادی است و امروزه به دلیل افزایش قیمت آهن در بازار، رواج بسیار زیادی پیدا کرده است.

تولید کنسانتره آهن ، به روشهای مختلفی انجام می پذیرد. از جمله، می توان تولید با استفاده از گاز طبیعی، تولید به وسیله زغال حرارتی و ساخت آن به شیوه احیا مستقیم اشاره نمود. یکی از مهم ترین کاربرد های این محصول، این است که در کوره های مخصوص در صنایع مختلف به کار می رود. البته، لازم به ذکر است که استفاده از آن ها در کوره ها، نیازمند تجربه و دانش فنی است و باید نسبت به تکنولوژی استفاده از آن، آشنایی کامل را داشت. به علاوه، کنسانتره آهن، تحول بزرگی در ریخته گری صنعت فولاد ایجاد کرده است.

عرضه مستقیم کنسانتره آهن

عرضه مستقیم کنسانتره آهن کارخانه عرضه کنسانتره آهن یکی از بزرگترین کارخانه های فعال در کشور بوده که تولیدات آن نقش مهمی در صنایع داخلی کشور مانند خودرو سازی و ساختمان سازی دارد. البته تمام تولیدات این کارخانه ها در کشور مصرف نمی شود. بلکه بخش زیادی از آنها نیز به کشورهای همسایه مانند عراق و کویت صادر خواهد شد، ارائه کنسانتره آهن با کیفیت عالی و در حد استاندارد های داخلی و جهانی است. هر چه درجه خلوص و عیار، بالاتر باشد، محصول از قیمت به مراتب بالاتری بهره می برد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما