قیمت انواع آهن اسفنجی کنسانتره

قیمت سنگ آهن جلیل به عوامل زیادی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به کیفیت و مرغوبیت آن به همراه وزن آن اشاره کرد. با این حال شما می توانید برای خرید فوری و مطمئن خود به سادگی و تنها از طریق همین سایت اقدام کنید.

قیمت انواع آهن اسفنجی کنسانتره

خصوصیات آهن اسفنجی کنسانتره باکیفیت

خصوصیات آهن اسفنجی کنسانتره باکیفیت آهن یکی از فلزاتی است که در صنایع امروز نقش ویژه ای دارد. این آهنی که به این حالت در آمده است در واقع نوعی سنگ بوده که در طبیعت یافت می شود.

به بیان دیگر کانی های موجود در معادن سنگ حاوی مقادیری از آهن هستند که با استفاده از فرایند های فیزیکی و شیمیایی در کارخانه های فولادسازی فراوری می شوند.

اهمیت آهن به قدری زیاد است که برخی از جامعه شناسان بر این اعتقادند که آغاز گر انقلاب صنعتی در اروپا با استفاده از همین آهن صورت گرفته است. به صورت کلی باید گفت تولید کنسانتره آهن به صورت زیر فرآوری می شود که در اینجا به صورت مختصر به آن پرداخته خواهد شد.

سنگ آهن جیرفت دانه‌ بندی به شکل خشک و بدون آب ساخته می شود. پس از آن از شیوه ‌های جدایش فیزیکی (به روش مغناطیسی) سنگ‌آهن با عیار بالا را از باطله هایی که عیار دارند تفکیک می شوند. سنگ‌آهن دانه ‌بندی به خاطر عیار کم، در سیستم احیای مستقیم کاربرد ندارد ولی در کوره بلند می‌توان آن را بکار برد. در کنسانتره ها عیار متوسط سنگ‌ آهن کم می باشد و میزان عناصر از حد قابل قبول بیشتر است.

به همین خاطر برای افزایش عیار از شیوه های پیشرفته ‌تر و مسیر پیچیده‌ تری کنسانتره را می سازند. از سوی دیگر باید گفت فرآوری سنگ آهن دارای مزایای زیادی است که در زیر به آنها اشاره خواهد شد.

  • کنترل و افزایش عیار آهن موجود در سنگ
  • فرم دهی و یکپارچگی داخلی سنگ
  • حذف عناصر مضر و ناخالص از درون سنگ

از سوی دیگر می توان گفت با این کار تا حد زیادی از هزینه های ذوب و مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد و همچنین تا حد زیادی نیز از هزینه های تصفیه و آلودگی هوا نیز کم خواهند کرد.

کنسانتره آهن برای صنایع ذوب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و باعث کاهش هزینه می گردد زیرا مواد مضره و مزاحم آن گرفته شده است که از این رو هزینه انرژی و زمان کمتری از کارخانجات صرف فرایند ذوب می شود. از سنگ آهن برای تولید انواع گندله آهن، آهن اسفنجی و سایر محصولات فلزی به استفاده می شود.

خرید ارزان قیمت آهن اسفنجی کنسانتره

خرید ارزان قیمت آهن اسفنجی کنسانتره همان طور که در بالا اشاره شد، آهن یکی از مهمترین محصولاتی است که نقش ویژه ای در صنایع تبدیلی خواهد داشت. این محصول به صورت غیر مستقیم در بسیاری از صنایع دیگر تاثیر دارد. برای مثال قیمت این محصول تاثیر بسیار زیادی در قیمت خودرو خواهد داشت.

برای خرید آهن اسفنجی کنسانتره به صورت عمده و جزئی از طریق همین سایت می توانید اقدام نمایید. فروشنده اصلی این محصول سعی کرده با کاهش قیمت این محصول بتواند مشتریان بیشتری جدی کرده و در نتیجه به فکر سودآوری در بلند مدت باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما