فروش مستقیم کنسانتره آهن عیار بالا

یکی از پر استفاده ترین مواد برای بالاتر بردن عیار سنگ آهن، کنسانتره آهن عیار بالا است. این پودر کاملا سیاه را در خط تولید فولاد و آهن برای جبران عیار پایین سنگ آهن مورد استفاده قرار می دهند.
فروش مستقیم کنسانتره آهن، امکان تامین نیاز شرکت های تولید کننده انواع فولاد و آهن را به بهترین شکل ممکن فراهم می آورد. مجموعه بهترین نوع کنسانتره آهن را بدون دارا بودن مواد اضافی و زائد با قیمتی استثنایی عرضه میدارد.

فروش مستقیم کنسانتره آهن عیار بالا

آنچه باید از کنسانتره آهن اسفنجی بدانید

آنچه باید از کنسانتره آهن اسفنجی بدانید کنسانتره آهن اسفنجی از طریق تجزیه سنگ آهن به دست می آید. محصول غالباً توسط شرکت هایی که به صورت دانش بنیان و حرفه ای در زمینه تولید محصولات مکمل کارخانجات تولید کننده آهن و فولاد فعالیت می کنند، ارائه می شود. از این رو باید گفت استفاده از کنسانتره آهن اسفنجی می‌تواند در تولید بسیاری از محصولات مختلف در زمینه آهن و فولاد نقش داشته باشد. از جمله آنکه گندله آهن به واسطه استفاده از کنسانتره آن به دست می آید.

  • نشانه های کیفی: کنسانتره آهن اسفنجی دارای رنگ سیاه می باشد و همچنین به صورت پودر ارائه می شود. سنجش کیفیت محصول توسط دستگاه‌ های مجهز و آزمایشگاه هایی که در زمینه محصولات صنعتی و سنجش آن ها فعالیت می کنند امکان پذیر است. از طرفی دارا بودن بافتی یک دست و عدم وجود چسبندگی در بافت پودر از جمله ویژگی هایی است که می توان به واسطه آن کیفیت کنسانتره آهن اسفنجی را مورد بررسی قرار داد.
  • کاربرد: شرکت های تولید کننده انواع محصولات مرتبط با آهن مانند میلگرد، تیر آهن، ورق های فولادی و آهن، انواع پروفیل و موارد دیگری از این دست برای بهتر ساختن عیار آهن تولیدی خود، از پودر کنسانتره آهن اسفنجی استفاده می کنند. به کارگیری محصول می‌تواند عیار محصول تولید شده در خط تولید آهن را در حد قابل توجهی بالاتر ببرد. اما باید گفت میزان استفاده از کنسانتره آهن، ارتباط مستقیمی با عیار سنگ آهن وارد شده به کوره های ذوب آهن دارد.

تولید کنندگان کنسانتره آهن عیار بالا

تولید کنندگان کنسانتره آهن عیار بالا تولید کنسانتره اهن عیار بالا دارای پروسه بسیار دشوار و پیچیده ای می باشد. برخی از شرکت ها مانند شرکت های ایرانی توانسته اند به روش های تولیدی این محصول دست پیدا کنند. همین مسئله نیز تولید کنسانتره آهن در داخل کشور را به عنوان یکی از امتیازات ایران در خاورمیانه تبدیل کرده است تا بتواند به غیر از تامین نیاز داخلی خود مقداری از محصول تولید شده توسط شرکت‌ های ایرانی را نیز به بسیاری از کشورهای مختلف ارسال نماید.
برای ارتباط با شرکت تولید کننده کنسانتره آهن عیار بالا را میتوانید با کارشناسان همین مجموعه در ارتباط باشید و زمان دریافت پاسخ سوالات خود، اقدام به ثبت سفارش در مقادیر دلخواه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما