عرضه مستقیم سنگ آهن شمس آباد اراک

قیمت انواع سنگ آهن سیرجان متاثر از عوامل مختلفی مانند قیمت فولاد، شاخص تولید ناخالص داخلی، قیمت نفت خام، قیمت آلومینیوم، قیمت طلا، نرخ بهره، نرخ تورم، ارزش دلار، ارزش سهام می باشد و میزان تولید آهن و فولاد بر قیمت جهانی سنگ آهن موثرند، عرضه مستقیم سنگ آهن شمس آباد اراک در تاژ های مختلف و کیفیت و خلوص بالا با قیمت مناسب به مراکز فروش معتبر سراسر کشور صورت می گیرد.

عرضه مستقیم سنگ آهن شمس آباد اراک

نکاتی در خصوص سنگ آهن خام

نکاتی در خصوص سنگ آهن خام پس از تولید سنگ آهن خام برای اینکه قابل استفاده شود باید فرایند خالص سازی انجام شود، یعنی پس از استخراج آهن از معادن سنگ باید بر روی آن مراحل فیزیکی و شیمیایی و مکانیکی طی شود، مثلا در مرحله گذر فرآیند شیمیایی سنک اکسید آهن که یکی از انواع سنگ آهن می باشد به وسیله گاز کربن احیا و زنده می شود و بدین وسیله عنصر آهن از آن جدا می شود.

به طور کلی برای خالص سازی سنگ آهن آن را از معدن استخراج و وارد مراحل خرد و آسیاب کردن، سرند و شستشو کردن می کنند، سنگ آهن از نظر شکل ظاهری به صورت های دانه، کلوخه، کنسانتره و گندله می باشد و از نظر نوع کانی به انواع هماتیت،لیمونیت، سیدریت و مگنتیت تقسیم می شود. این تقسیم بندی ها بر اساس شکل ظاهری و نوع کانی می باشد.

صنایع خودروسازی و ساخت و ساز، مصرف ‌کنندگان اصلی فولاد هستند پس میزان تقاضای فولاد در این صنایع بر تقاضا و قیمت سنگ آهن موثر است، سنگ آهن جایگزین مستقیمی ندارد، عمده ترین کاربردها و موارد مصرف سنگ آهن در ساخت ماشین آلات، تجهیزات ساختمان سازی، راه آهن تجهیزات مختلف صنعتی و به کارگیری تولید بتن و سیمان، گل حفاری، شست و شوی زغال سنگ و تهیه رنگدانه ها می باشد.

از سایر کاربردهای سنگ آهن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. آهن پودر شده برای استفاده انواع خاص فولادها، مگنت ها، قطعات اتومبیل و کاتالیست ها
  2. آهن رادیواکتیو برای استفاده در داروسازی به عنوان عنصر ردیاب در تحقیقات بیوشیمی و فلزکاری اکسید
  3. آهن سیاه برای تهیه رنگدانه در ترکیبات پولیش، داروسازی، فلزکاری، ساخت جوهرهای مغناطیسی
  4. آهن قرمز برای نقاشی ها، جوهر پرینت، لوازم آرایشی مانند سایه چشم، رنگ های هنری، پلاستیک ها و کودها

سنگ آهن طبیعی انواع مختلفی دارند و قیمت آنها، مناسب و مقرون به صرفه است، قابل ذکر است حداقل آهن موجود در سنگ آهن، 20 درصد است و هر چه مقدار آهن آنها افزایش داشته باشد ارزش بالاتری دارد.

مراکز تولید انواع سنگ آهن شمس آباد اراک

مراکز تولید انواع سنگ آهن شمس آباد اراک مراکز تولید سنگ آهن شمس آباد اراک که یکی از مراکز تولید سنگ آهن سرآمد کشور است آن را با قیمت مناسب و تناژ های متنوع تولید و به شعب فروش کشور عرضه می کند، سنگ آهن از فراوان ترین سنگ ها در زمین و کاربردی ترین مواد معدنی موجود در جهان است و ماده اولیه تولید فولاد است و به منظور تولید فولاد استفاده می شود، این عنصر به راحتی اکسیده می ‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما