عرضه انواع سنگ آهن زنجان

فلز آهن از جمله فلزات پرکاربرد و پر مصرف می باشد که در بسیاری از صنایع و کارخانجات برای تولید انواع وسایل از قبیل خودرو، مصالح ساختمانی، تجهیزات و غیره استفاده می گردد. فلز آهن را از سنگ آهن استخراج می کنند و طی فرایندی به فراورده های مختلف تبدیل می گردد. مجموعه ما مفتخر است در زمینه عرضه انواع سنگ آهن زنجان فعالیت نماید و این محصول بی نظیر با بالاترین سطح کیفی به بازار عرضه می کند.

عرضه انواع سنگ آهن زنجان

دانستنی ها در مورد سنگ آهن گندله

دانستنی ها در مورد سنگ آهن گندله شاید برایتان جالب باشد که بدانید سنگ آهن حاوی رگه‌هایی از فلز آهن است که در کارخانجات ذوب آهن فلز آهن استخراج شده و به صورت پودر آهن گندله و غیره استفاده می گردد کشور ایران دارای معادن سنگ آهن می باشد و در بسیاری از نقاط ایران کارخانجات ذوب آهن دایر شده است. سنگ آهن گندله به عنوان ماده اولیه مورد استفاده برای تولید آهن خام استفاده می گردد و در واقع گلوله های کوچک به شکل توپ می باشد و در فرایند تولید آهن از این ماده بی نظیر به صورت خام و سخت شده استفاده می گردد.

کشور ایران مفتخر است به عنوان یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید سنگ آهن فعالیت نماید و بتواند سنگ آهن مرغوب را به کشورهای دیگر صادر کند و در زمینه صادرات سنگ آهن به کشورهای دیگر موفق عمل نماید. سنگ آهن استخراج شده از معادن یا به صورت کلوخه، کنسانتره، گندله به بازار عرضه می شود از لحاظ تنوع کانی به انواع مختلفی از قبیل هماتیت، مگنتیت و غیره تقسیم بندی می گردد.

برای تولید گندله از سنگ آهن استفاده می گردد و در قالب کنسانتره در فرآیند تولید این محصول آهنی قرار گرفته می شود. استفاده از سنگ آهن نیز برای تولید فولاد کاربرد دارد و در حقیقت می‌توان ماده اصلی تولید فولاد را سنگ آهن دانست. استفاده از سنگ آهن در موارد زیادی کاربرد دارد مثلاً آهن پودر شده برای تولید اتومبیل، فولاد استفاده می گردد، همچنین آهن رادیواکتیو برای صنایع داروسازی و تولید دارو بسیار رایج است و از آهن قرمز برای انجام نقاشی، تولید لوازم آرایشی استفاده می گردد.

صادر کنندگان سنگ آهن زنجان

صادر کنندگان سنگ آهن زنجان مجموعه ما از صادرکنندگان سنگ آهن زنجان میباشند و محصولات خود را با بالاترین کیفی به بازار عرضه می‌کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از اصول مهم در مجموعه ما می‌باشد که باعث گردیده است علاوه بر بازارهای داخلی بتوانیم در بازارهای خارجی حضور یابیم و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر نماییم. همچنین کیفیت بالای محصولات ما باعث تمایز آن از محصولات رقبای دیگر و برندهای خارجی گردیده است و این افتخاری برای مجموعه ما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما