تولید کنندگان سنگ آهن ایران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سنگ آهن حاوی رگه‌هایی از فلز آهن است که در کارخانجات ذوب آهن فلز آهن استخراج شده و به صورت پودر آهن، گندله و غیره استفاده می گردد. کشور ایران دارای معادن سنگ آهن می باشد و در بسیاری از نقاط ایران کارخانجات ذوب آهن دایر شده است. مجموعه ما مفتخر است از تولیدکنندگان سنگ آهن ایران باشد و و این محصول را با بالاترین سطح کیفی به بازار عرضه نماید.

تولید کنندگان سنگ آهن ایران

بارز ترین ویژگی های سنگ آهن خام

بارز ترین ویژگی های سنگ آهن خام فلز آهن از جمله فلزات پرکاربرد و پر مصرف می باشد که در بسیاری از صنایع و کارخانجات برای تولید انواع وسایل از قبیل خودرو، مصالح ساختمانی، تجهیزات و غیره استفاده می گردد. فلز آهن را از سنگ آهن استخراج می کنند و طی فرایندی به فراورده های مختلف تبدیل می گردد. سنگ آهن گندله به عنوان ماده اولیه مورد استفاده برای تولید آهن خام استفاده می گردد و در واقع گلوله های کوچک به شکل توپ می باشد و در فرایند تولید آهن از این ماده بی نظیر به صورت خام و سخت شده استفاده می گردد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سنگ آهن خام از سنگ های رسوبی استخراج می شود و سنگ آهن در اکثر کشورهای جهان وجود دارد و می توان به عنوان فراوان ترین فلز در طبیعت یاد کرده و آرایش آن به صورت نواری در سنگ مشاهده می‌شود و در تمام مناطق جهان این مدل آرایش رایج می باشد. در واقع تفاوت میان و فلز آهن با دیگر فلزات دیگر وجود کربن در این فلز می باشد و چدن و فولاد را می توان آلیاژ های از فلز آهن دانست.

کشور ایران مفتخر است به عنوان یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید سنگ آهن فعالیت نماید و بتواند سنگ آهن مرغوب را به کشورهای دیگر صادر کند و در زمینه صادرات سنگ آهن به کشورهای دیگر موفق عمل نماید. سنگ آهن استخراج شده از معادن یا به صورت کلوخه، کنسانتره، گندله به بازار عرضه می شود. از لحاظ تنوع کانی به انواع مختلفی از قبیل هماتیت، مگنتیت و غیره تقسیم بندی می گردد.

فروشندگان کلی سنگ آهن ایران

فروشندگان کلی سنگ آهن ایران مجموعه ما مفتخر است از فروشندگان سنگ آهن در سطح کشور باشد. این مجموعه در انجام فعالیت‌های خود کیفیت بالا را در نظر می‌گیرد و باعث شده علاوه بر بازارهای داخلی بتواند در بازارهای خارجی حضور یابد و در زمینه صادرات به کشورهای دیگر موفق عمل نماید. کیفیت بالای سنگ آهن در مجموعه ما باعث ایجاد محبوبیت جهانی گردیده و این افتخاری برای مجموعه ما می باشد. مجموعه ما انواع محصولات از قبیل گندله آهن، کنسانتره آهن، سنگ آهن و…. را به بازار عرضه می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما