مشاوره و سفارش

سنگ آهن

سنگ آهن، سنگ معدنی است که درون آن درصد قابل توجهی عنصر Fe جهت استخراج آن موجود باشد. از نظر کانی شناسی، سنگ آهن را می توانیم در پنج گروه هماتیت (Fe2O3)، مگنتیت (Fe3O4)، لیمونیت (۳H2O.Fe2O3)، سیدریت (FeCO3)، سنگ آهن زئولیت دسته بندی کنیم.

کنسانتره سنگ آهن

به دلیل پایین بودن عیار آهن در کانسارها، بعد از استخراج سنگ آهن، طی فرآیند کنسانتره
سازی اقدام به پرعیارسازی سنگ آهن می شود. کنسانتره آهن فرآورده کارخانه کانه آرائی است. فرآیند کنسانتره سازی از چندین مرحله شامل مرحله خردایش، مرحله آسیاکنی، پرعیارسازی و آبگیری است. هر مرحله را به طور مختصر در متن زیر توضیح می دهیم.
گندله سنگ آهن: گندله سنگ طی فرآیند گندله سازی از کنسانتره سنگ آهن به دست می آید. گندله آهن گلوله
های متخلخل ۶ الی ۲۵ میلی متری هستند که اغلب خلوص در محدوده ۶۴ الی ۶۶ درصد دارند. دلیل گندله نمودن کنسانتره سنگ آهن، شکل پودری و دانه بندی ریز کنسانتره است که امکان استفاده مستقیم آن در کوره را بدلیل مشکالتی که ممکن است بر کارایی و عملکرد کوره وارد کند، می گیرد.

بیشتر بدانید

گندله آهن گلوله های متخلخل ۶ الی ۲۵ میلی متری هستند که اغلب خلوص در محدوده ۶۴ الی ۶۶ درصد دارند. دلیل گندله نمودن کنسانتره سنگ آهن، شکل پودری و دانه بندی ریز کنسانتره است که امکان استفاده مستقیم آن در کوره را بدلیل مشکالتی که ممکن است بر کارایی و عملکرد کوره وارد کند، می گیرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سنگ آهن-سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسانتره سنگ آهن-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

آدرس

تبریز، شهرک صنعتی سلیمی

آدرس دفتر

دفتر یک: تبریز، ولیعصر دفتر دو: تهران، صادقیه

ایمیل

info@simurghsteelco.com

اینستاگرام

simurgh_steel_company@

ایمیل

ironore110@gmail.com

لینکدین

simurgh-iron-and-steel-company@

توییتر

CoSimurgh@

تلفن دفتر

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۱۴

فیسبوک

ironore110@

اسکایپ

MjVyY5NYOSjy@

درباره ما :

مجتمع صنعتی معدنی سیمرغ آذربایجان (فولاد سیمرغ آذربایجان)، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سنگ آهن آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت مجتمع صنعتی معدنی سیمرغ آذربایجان (فولاد سیمرغ آذربایجان)

لیلا نعمت زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!